JVE25V470M10X10
MFR.Part #
JVE25V470M10X10
JLCPCB Part #
C48615124
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 150mΩ@100KHz 2000hrs@105℃ 25V 470uF 670mA@100KHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS