TVAF44-EN015J-R
Extended
Manufacturer
jianfu
MFR.Part #
TVAF44-EN015J-R
JLCPCB Part #
C19270952
Package
SMD-3P,3x2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1.6N 12V 2.5mm 200,000 Cycles 3mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab Without Bracket SMD-3P,3x2.5mm Tactile Switches ROHS