TVAU23-N025B-R
MFR.Part #
TVAU23-N025B-R
JLCPCB Part #
C19271037
Package
SMD-4P,4.7x3.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8N 12V 2.5mm 3.6mm 300,000 Cycles 4.7mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab Without Bracket SMD-4P,4.7x3.6mm Tactile Switches ROHS