TVBF25-026BB-R
MFR.Part #
TVBF25-026BB-R
JLCPCB Part #
C19271057
Package
SMD,5.9x4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8N 100,000 cycles 12V 2.6mm 4mm 5.9mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab Without Bracket SMD,5.9x4mm Tactile Switches ROHS