Z8F6423FT020EG
MFR.Part #
Z8F6423FT020EG
JLCPCB Part #
C3226227
Package
BQFP-80
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 3V~3.6V 4KB 60 64KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 BQFP-80 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS