Z8F4823FT020EG
MFR.Part #
Z8F4823FT020EG
JLCPCB Part #
C2641141
Package
LQFP-80(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 20MHz 3V~3.6V 48KB 60 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LQFP-80(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS