Z8F1233QJ020EG
MFR.Part #
Z8F1233QJ020EG
JLCPCB Part #
C6338029
Package
VQFN-28
Description
-40℃~+105℃ 12KB 2.7V~3.6V 20MHz 25 256Byte 8 Bit Built-in FLASH eZ8 VQFN-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS