Z8F4822VS020SG
MFR.Part #
Z8F4822VS020SG
JLCPCB Part #
C2640872
Package
LCC-68
Description
0℃~+70℃ 10bit 20MHz 3V~3.6V 46 48KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 LCC-68 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS