Z8F2480PJ020SG
MFR.Part #
Z8F2480PJ020SG
JLCPCB Part #
C2640760
Package
DIP-28
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 10bit 20MHz 23 24KB 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 DIP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS