Z8F2480HJ020SG
MFR.Part #
Z8F2480HJ020SG
JLCPCB Part #
C7461007
Package
SSOP-28
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 10bit 20MHz 23 24KB 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS