Z8F011AHH020SC00TR
MFR.Part #
Z8F011AHH020SC00TR
JLCPCB Part #
C2456137
Package
SSOP-20
Description
17 1KB 2.7V~3.6V 20MHz FLASH SSOP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS