Z8F011AHJ020SC00TR
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8F011AHJ020SC00TR
JLCPCB Part #
C2456138
Package
SSOP-28-208mil
Description
1KB 2.7V~3.6V 20MHz 25 FLASH SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS