Z8F012AHH020SC00TR
MFR.Part #
Z8F012AHH020SC00TR
JLCPCB Part #
C2456193
Package
SSOP-20-208mil
Description
10bit 17 1KB 2.7V~3.6V 20MHz FLASH SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS