Z8F043AQJ020EG
MFR.Part #
Z8F043AQJ020EG
JLCPCB Part #
C2640272
Package
QFN-28-EP(5x5)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 2.7V~3.6V 20MHz 23 256Byte 4KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 QFN-28-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS