Z8E00010HEC00TR
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8E00010HEC00TR
JLCPCB Part #
C2456198
Package
SSOP-20-208mil
Description
10MHz 13 4.5V~5.5V Others SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS