Z8F1622AR020EC00TR
MFR.Part #
Z8F1622AR020EC00TR
JLCPCB Part #
C2456173
Package
LQFP-64(10x10)
Description
10bit 16KB 20MHz 3V~3.6V 46 FLASH LQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS