PIC16C715T-20I/SS
MFR.Part #
PIC16C715T-20I/SS
JLCPCB Part #
C629508
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 128Byte 13 20MHz 3.5KB 4V~5.5V 8 Bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS