Z8PE002PZ010EG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z8PE002PZ010EG
JLCPCB Part #
C2640380
Package
DIP-18
Description
10MHz 14 4.5V~5.5V Others DIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS