Z16F2811AL20AG
MFR.Part #
Z16F2811AL20AG
JLCPCB Part #
C2640929
Package
LQFP-100
Description
10bit 128KB 2.7V~3.6V 20MHz 76 FLASH Others LQFP-100 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS