SPT1EM151E07OR
MFR.Part #
SPT1EM151E07OR
JLCPCB Part #
C697720
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS