SPT1AM681F09TRVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT1AM681F09TRVZC
JLCPCB Part #
C48686149
Package
SMD,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 3.5mm 680uF 8mm 9mm ±20% SMD,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS