ECG2GM6R8G12OTBO
MFR.Part #
ECG2GM6R8G12OTBO
JLCPCB Part #
C711606
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 400V 5mm 6.8uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS