ECG1CM681F12OTBVZC
MFR.Part #
ECG1CM681F12OTBVZC
JLCPCB Part #
C48686176
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 680uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS