SPT1AM681F12OR
MFR.Part #
SPT1AM681F12OR
JLCPCB Part #
C698167
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS