EKM2GM470G25OTBVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EKM2GM470G25OTBVZC
JLCPCB Part #
C3024248
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 47uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS