ECG1KM100E12OTBO
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
ECG1KM100E12OTBO
JLCPCB Part #
C525455
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
100V 100mA@100kHz 10uF 12mm 2.5mm 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS