SPE1AM821F12OL
MFR.Part #
SPE1AM821F12OL
JLCPCB Part #
C697732
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12mm 3.5mm 5000hrs@105℃ 820uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS