SPTOJM821E09OR
MFR.Part #
SPTOJM821E09OR
JLCPCB Part #
C556199
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 820uF 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS