ECF1HM680E12CTPVZC-L=2.8
MFR.Part #
ECF1HM680E12CTPVZC-L=2.8
JLCPCB Part #
C2940237
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 50V 6.3mm 6000hrs@105℃ 68uF ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS