EGE2GM3R3E10OTMVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EGE2GM3R3E10OTMVZC
JLCPCB Part #
C2890011
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.3uF 400V 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS