ECF1JM470F12CTPVZC-L=3.5
MFR.Part #
ECF1JM470F12CTPVZC-L=3.5
JLCPCB Part #
C2940272
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 47uF 6000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS