SPT1CM101E05TRVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
SPT1CM101E05TRVZC
JLCPCB Part #
C22395162
Package
SMD,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2.4mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS