ECH2WM5R6G12OTZO
MFR.Part #
ECH2WM5R6G12OTZO
JLCPCB Part #
C882077
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 12mm 450V 5.6uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS