ECE2DM150F16OTPVZC
MFR.Part #
ECE2DM150F16OTPVZC
JLCPCB Part #
C22395137
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 16mm 200V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS