ECG2GM5R6F12OTBO
MFR.Part #
ECG2GM5R6F12OTBO
JLCPCB Part #
C711624
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 3.5mm 400V 5.6uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS