EKM2GM270F18OTBVZC
Extended
Manufacturer
Yunxing
MFR.Part #
EKM2GM270F18OTBVZC
JLCPCB Part #
C41410217
Package
Plugin,D8.2x18mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 27uF 3.5mm 400V 8mm ±20% Plugin,D8.2x18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS