ECG1JM821K25OTBO
MFR.Part #
ECG1JM821K25OTBO
JLCPCB Part #
C2841504
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 25mm 63V 8000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS