ECG2GM150W17OTBO
MFR.Part #
ECG2GM150W17OTBO
JLCPCB Part #
C2841674
Package
Plugin,D12.5xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 15uF 17mm 400V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS