VMME1002G8R2MV
MFR.Part #
VMME1002G8R2MV
JLCPCB Part #
C487268
Package
SMD,D10xL10mm
Description
10mm 10mm 400V 8.2uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS