VKMI1702D680MV
MFR.Part #
VKMI1702D680MV
JLCPCB Part #
C487508
Description
-40℃~+105℃ 1.27A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 17mm 200V 68uF ±20% SMD,D16xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS