LKMD1602G100MF
MFR.Part #
LKMD1602G100MF
JLCPCB Part #
C443296
Description
10000hrs@105℃ 10uF 16mm 270mA@100kHz 3.5mm 400V 8.05Ω@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS