OLKC0902W2R2MF
MFR.Part #
OLKC0902W2R2MF
JLCPCB Part #
C22391555
Description
2.2uF 450V 6.3mm 9mm ±20% Plugin,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS