LKMB0902E1R5MF
MFR.Part #
LKMB0902E1R5MF
JLCPCB Part #
C443233
Description
1.5uF 250V 2mm 56mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS