VKME1452G150MV
MFR.Part #
VKME1452G150MV
JLCPCB Part #
C487570
Package
SMD,D10xL14.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 14.5mm 15uF 340mA@100kHz 400V ±20% SMD,D10xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS