NPXC0601E101MJTM
MFR.Part #
NPXC0601E101MJTM
JLCPCB Part #
C269982
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.35A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 30mΩ@100kHz 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS