LKMB0901V100MF
MFR.Part #
LKMB0901V100MF
JLCPCB Part #
C442854
Description
101mA@100kHz 10uF 2mm 35V 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS