LMME0902G8R2MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LMME0902G8R2MF
JLCPCB Part #
C22391582
Package
Plugin,D10xL9mm
Description
10mm 400V 8.2uF 9mm ±20% Plugin,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS