VMMD0621H390MV
MFR.Part #
VMMD0621H390MV
JLCPCB Part #
C487091
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
39uF 50V 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS