LKMD0902E8R2MF
MFR.Part #
LKMD0902E8R2MF
JLCPCB Part #
C443242
Description
10000hrs@105℃ 12.5Ω@100kHz 170mA@100kHz 250V 3.5mm 8.2uF 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS