LKGI3152D271MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGI3152D271MF
JLCPCB Part #
C22464736
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
16mm 200V 270uF 31.5mm ±20% Plugin,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS